mēnessgaismas pasakas, kā kļūt par lāču


Одговор 1:

Kā es varu kļūt par lāčplēvi Skyrim ar dlc Dragonborn Xbox 360?

(A2A) Ja jūs būtu datorā, es jums teiktu, ka apmeklējiet Nexus un iegūstiet modu, jo modifikācijas var mainīt gandrīz visu. Ja jūs izmantotu XBox One vai PS4, es jums teiktu, ka jums jāatliek laiks un jātur īkšķi, jo nākamais Creation Club saturs to varētu atļaut. Bethesda nav izlaidusi CC saturu, kas kaut ko dara saskaņā ar šiem principiem (galvenokārt tas ir tikai sīkumi), taču tas nenozīmē, ka viņi to nedarīs. Tā kā jūs izmantojat Xbox 360, jūs esat iestrēdzis. Jūs nevarat modificēt un nevarat izveidot Creation Club, tāpēc jums būs jādzīvo ar pamata vaniļas spēli. Tas nozīmē, ka ar Dragonborn uzstādīšanu jūs varat cīnīties ar lāčiem un jūs varat tos izsaukt, bet jūs nevarat kļūt par tādu.


Одговор 2:

Es iesaku Mēness gaismas pasakas. Tas ir ļoti pielāgojams mod, kas ļauj opciju vilkiem. Es zinu, ka tas darbojas Xbox 1 - man ļoti žēl, ja tas nedarbojas uz 360.

Moonlight Tales tomēr ir lielisks mod. Es to izmantoju visiem maniem šajos dienas vilkacis / lācis.

Ja jūs meklējāt vaniļas metodi, es atvainojos; tāpat kā bijušie grifi, krokodili un haizivis (ticiet vai nē, visi Elder Scrolls Visuma kanoni), nav iespējams kļūt par lāča spēli pamatspēlē.

Paldies par A2A.


Одговор 3:

Nokļūšana par lāču Skyrim noklusējuma spēlē nav iespējama. Ja esat datorā, varat izmantot komandu konsoli, lai mainītu rakstzīmju modeli, vai arī varat instalēt modu, piemēram, šo:

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/35470/

?

Tomēr konsoles versijām (PS3, Xbox 360) to nav iespējams izdarīt.


Одговор 4:

Diemžēl jūs nevarat kļūt par lāčplēvi pat ar DLC. Jūs varat izsaukt vienu, izmantojot zvēru akmeni, un, ja es pareizi atceros, jūs varat uzskriet dažus. Jūs varat kļūt par vilkaci vai vampīru / vampīru kungu, un Dawnguard DLC paplašinās uz šiem.


Одговор 5:

Tas būtu diezgan slikti, ja jūs varētu, bet par visu vilšanos jūs patiesībā nevarat kļūt par lāčiem. Var izsaukt lāčus, bet neko citu. Esmu pārliecināts, ka kāds ir izveidojis modifikāciju, lai to mainītu, tāpēc pašlaik tas, ko jūs lūdzat, nav risinājums.


Одговор 6:

Nav iespējas spēlēt kā rakstzīmju tipu, kas ir lāčplēsis. Rakstura modeļa maiņa datorā ir iespējama, izmantojot dažādus modifikācijas, taču jūs joprojām izmantotu tikai vilkača spēles mehāniku.


Одговор 7:

Atvainojiet, bet Salstheimas sirmgalvji nav ieprogrammēti, lai jūs kļūtu par vienu no viņiem. Jums ir nepieciešams mod, kas, manuprāt, ir pieejams tikai datora versijā.

Vilkāžu meklējumi ir ļoti vērtīgi, jo jūs varat nopirkt no viņiem lielisku gredzenu, tiklīdz viņi ir jūsu draugi.


Одговор 8:

Diemžēl jūs nevarat dabiski kļūt par lāču. Jums būs nepieciešams dators un Wasbear mod.


Одговор 9:

Viens no spēka akmeņiem Solstheimā ļauj vienreiz izsaukt lāčus, bet par tādu nevar kļūt